NAZİLLİ MİLLET İTTİFAKINDAN TARİH YAZAN BULUŞMA
Haber
20 Nisan 2022 - Çarşamba 08:03 Bu haber 11790 kez okundu
 
NAZİLLİ MİLLET İTTİFAKINDAN TARİH YAZAN BULUŞMA
SİYASET Haberi
NAZİLLİ MİLLET İTTİFAKINDAN  TARİH YAZAN BULUŞMA

Nazilli’de Millet İttifakının paydaşları, CHP, DP, SP, İyi Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ülkemizin kaderi belirleyecek 2023 seçimleri için çalışmalara başladı

 

Nazilli millet ittifakından tarih yazan buluşma 

 

Erken seçim olacak mı? olmayacak mı? derken 2023 seçimlerine az bir süre kaldı.

 

Seçim çalışmalarının gözle görülür bir şekilde başladığı bugünlerde Nazilli’de Millet İttifakı paydaşları seçim startını verdi.

 

"Genel Başkanlar Şubat ayında buluşmuştu"

 

Şubat ayında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesislerinde bir araya gelmişti.

 

“Nazilli size güveniyor”

 

Genel başkanlarının Ankara’da estirdikleri ittifak rüzgarının aynısını, iftar yemeğinde bir araya gelen, gülümseyen yüzleriyle, varlıklarıyla hemşehrilerine, çiftçisine, sanayicisine, esnafına güç veren, güven veren, Nazilli siyasetinin önemli aktörleri, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz, DEVA Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar Öztekin, Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Uysal, Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Vahap Kırca ve Gelecek Partisi Nazilli İlçe Başkanı Aydın Özsepetçi Nazilli’de estirdiler.

 

“Nazilli kazansın, Türkiye kazansın”

 

Nazilli'nin tecrübeli kurt siyasetçileri Öztekin, Uysal, Alptekin ve Kırca’nın, siyasetin parlayan yıldızları, genç ve yeni yüzleri Gökbaraz ve Özsepetçi’nin iftar yemeği buluşmasında, “Bu 6 aktör hiçbir şey konuşmayıp, sadece gülümseyen yüzleriyle çay, kahve içseler o bile yeter" dedittiren öyle sıcak ve samimi bir sohbetleri vardı ki, Nazilli’nin, Türkiye’nin geleceğinin emin ellerde olduğunun görüntüsüydü.

 

Nazilli’de ince işçilik yaparak işi sıkı tutan Millet İttifakının paydaşları CHP, DP, SP, İyi Parti, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi İlçe Başkanları, beraberlerinde başkan yardımcıları ile bir araya geldikleri iftar yemeğinde Nazilli’de ki seçim çalışmaları ile ilgili fikir alış verişinde bulundular.

 

“Arşivlerde yerini alan fotoğraf”

 

Uzun zamandır hasret kaldığımız, tarihe adlarını hizmetleriyle olduğu kadar nezaketleriyle de yazdıran eski siyasetçilerin siyasi nezaket kültürünün yaşandığı, sıcak ve samimi bir ortamda geçen yemeğin sonunda ilçe başkanları tarihin arşiv sayfalarında yerini alan anı ölümsüzleştirerek toplu fotoğraf çektirdiler.

 

“Çankaya köşküne yürüyoruz”

 

İftar yemeğine ev sahipliği yapan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin günün anlamına istinaden yaptığı açıklamada, “Genel başkanlarımızın Ankara’da verdikleri birlik ve beraberlik mesajını biz de Nazilli’de veriyoruz. 2023 seçimlerinde ülkemizin kaderi belirlenecek. İktidar yolculuğumuz, millet İttifakı paydaşlarının herkesi aynı sofranın etrafında toplamasıyla Çankaya köşkünde son bulacak. Herşey güzel olacak. Demokrasinin en güzel örneğinin yaşandığı iftar soframızdaki birlikteliğimiz hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: NAZİLLİ, MİLLET, İTTİFAKINDAN, , TARİH, YAZAN, BULUŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı