NAZİLLİ BELEDİYESPOR, BAŞARIYA DOYMUYOR
Haber
23 Haziran 2021 - Çarşamba 23:16 Bu haber 13279 kez okundu
 
NAZİLLİ BELEDİYESPOR, BAŞARIYA DOYMUYOR
SPOR Haberi
NAZİLLİ BELEDİYESPOR, BAŞARIYA DOYMUYOR

NAZİLLİ BELEDİYESPOR, ŞAMPİYONADAN DERECELERLE DÖNDÜ

 

Nazilli Belediyespor Triatlon Takımı sporcuları, 2021 Avşa Adası TTF Triatlon Türkiye Kupası yarışlarında dereceye girerek Aydın’ı temsil ettiler.

 

12-13 Haziran da Balıkesir Avşa Adasında düzenlenen ve 493 sporcunun katıldığı Puanlı Avşa Triatlonu yarışlarına Nazilli Belediyespor Triatlon takımı 4 sporcu ile katıldı.

 

M1 Erkekler kategorisinde 9 yaşındaki Ege Gün, katıldığı ilk turnuva ve ilk yarışmasını başarı ile tamamlarken, 35-39 yaş grubu Kadınlarda Gonca Gün yarışmayı 2. sırada tamamlayarak kürsüye çıktı. 40-44 yaş grubu Erkeklerde Mert Gün 14. olarak yarışmayı tamamlarken, Tolga Çelik ise kendisine 17. sırada yer bularak yarışmayı tamamladı.

 

Nazilli Belediyespor’u, 2021 Avşa Adası TTF Triatlon Türkiye Kupası yarışlarında başarı ile temsil eden sporcular Aydın’a plaket getirmekten mutlu olduklarını ifade ederken, kupayı Nazilli Belediye ve Belediyespor Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan’a sunacaklarını dile getirdi. Sporcularımız Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanımız Soner Yelkovan ve Kulüp Başkan Vekilimiz Kadir Mutlu' ya destekleri için teşekkür ederek bayrağımızı daha yükseklerde dalgalandırmak için çalışmalara devam edeceğiz dediler.

 

Kaynak: Editör: Pelin BALIKÇI
Etiketler: NAZİLLİ, BELEDİYESPOR,, BAŞARIYA, DOYMUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı