Beyaz atlı prens, masallarındaki peri kızı ile dünya evine girdi
Haber
31 Mart 2022 - Perşembe 11:36 Bu haber 12814 kez okundu
 
Beyaz atlı prens, masallarındaki peri kızı ile dünya evine girdi
GÜNDEM Haberi
Beyaz atlı prens, masallarındaki peri kızı ile dünya evine girdi

Nazilli’nin siyasetçi simalarından ve tanınmış esnaflarından Ali Bağcı, eşi Perihan Bağcı ile birlikte yakışıklı oğulları Ozan’ı, Gülser-Selahattin Bilgin çiftinin güzel kızları Canan ile rüya gibi bir düğünle evlendirdi

 

Beyaz atlı prens, masallarındaki peri kızı ile dünya evine girdi

 

Nazilli’nin siyasetçi simalarından ve tanınmış esnaflarından Ali Bağcı eşi Perihan Bağcı ile birlikte yakışıklı oğulları Ozan’ı, Gülser-Selahattin Bilgin çiftinin güzel kızları Canan ile peri masallarındaki gibi dillere destan rüya gibi bir düğünle evlendirerek mürüvvetini görme mutluluğunu yaşadılar.

 

26 Mart 2022 Cumartesi günü Yeşilvadi Düğün Salonunda yapılan Kına Gecesinde Canan ve Ozan’ın ellerine kına yakılmasıyla düğün törenleri başladı.

 

Canan ve Ozan’ın düğün yemekleri, Ali-Perihan Bağcı çiftinin Yıldıztepe Mahallesindeki evlerinin önünde verildi.

 

Düğün yemeğinde gelenek ve göreneklerimizi en güzel şekilde yaşatan Bağcı ailesi, başta siyasetçilerin, protokol mensuplarının, sivil toplum ve siyasi parti temsilcilerinin, muhtarların, işadamı, esnaf ve sanayicilerin katıldığı cemiyetlerinde çok sayıdaki konuklarına birbirinden lezzetli düğün yemeklerini, tavşankanı çaylarını davul, zurna eşliğinde ikram ettiler.

 

Yemeğe gelen konukları kapıda karşılayan Bağcı çifti cansiperane bir şekilde ikramda kusur edilmemesi için ter döktüler.

 

Genç çift Canan ve Ozan’ın 27 Mart 2022 Pazar günü Selahattin Acar Düğün Salonunda yapılan muhteşem düğünü kusursuz bir organizasyonla göz doldurdu.

 

Dünürleri Gülser-Selahattin Bilgin çifti ile birlikte evlatlarını dünya evine sokma heyecanını yaşayan, genç çiftin bu güzel günlerinde her şeyin kusursuz olması için bütün imkanlarını seferber eden Perihan-Ali Bağcı çifti gün boyunca tarif edilemez duygular yaşadılar.

 

Masallardaki gibi bir düğün ile hayatlarını birleştiren Canan ve Ozan çifti konukların alkışları arasında el ele salona girdiklerinde heyecanları gözlerinden okunuyordu.

 

Düğün müziğinin çalınması ile birlikte salona giren gelinleri Canan’ı gelinlikler içinde teliyle, duvağıyla, oğulları Ozan’ı damatlıklar içinde gören Ali-Perihan Bağcı çifti duygu yüklü dakikalar yaşadılar.

 

Mutluluk kokusunun düğün salonunun her yerinde buram buram hissedildiği düğünlerinde genç çift romantik müzik eşliğinde özel olarak hazırladıkları ilk danslarını karşıdan buğulu gözlerle seyreden, gurur ve mutluluğu bir arada yaşadıkları her hallerinden belli olan aile büyüklerine ve konuklarına ayrı bir haz, ayrı bir lezzet olarak sundular.

 

Adeta konuk akınına uğrayan düğünün en tatlı anı olan ve sabırsızlıkla beklenen düğün pastasını el ele tuttukları kılıç yardımıyla kesen Canan ve Ozan ilk dilimi yüzlerinde kocaman bir tebessümle birlikte birbirlerine yedirdiler.

 

Konukların, “Düğün olurda dans etmeden, çiftetelli, erikdalı, zeybek oynamadan olur mu?” diyerek kendilerini piste atmalarıyla birlikte düğün muhteşem bir görsel şölene dönüşürken, Grup Ediz’in çaldığı hareketli müzikler eşliğinde genç çift konukları ve arkadaşları ile gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

 

Günler öncesinden başlayan düğün hazırlıklarının tatlı yorgunluğuna rağmen herkesin yüzünün güldüğü, sevgi seli halinde oldukça kalabalık geçen düğünün yıldızları olan Canan ve Ozan çiftine düğünün sonunda STİL Fotoğrafçılığın çektiği birbirinden güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirdiği unutulmayacak anılar ve mutluluklar kaldı.

 

BirAY Gazetesi olarak Bağcı ve Bilgin ailelerine, “Hayırlı Olsun” derken, genç çift Canan ve Ozan’a bir ömür boyu mutluluklar  dileriz.

 

 

 

 

 

Kaynak: () - Yasemin BALIKÇI Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Beyaz, atlı, prens,, masallarındaki, peri, kızı, ile, dünya, evine, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı