Belediye Başkanı Özcan, Nazilli'yi köşe bucak temizliyor
Haber
28 Eylül 2020 - Pazartesi 20:00 Bu haber 3149 kez okundu
 
Belediye Başkanı Özcan, Nazilli'yi köşe bucak temizliyor
GÜNDEM Haberi
Belediye Başkanı Özcan, Nazilli'yi köşe bucak temizliyor

Nazilli Belediye Başkanı Özcan, Nazilli'yi köşe bucak temizliyor

 

Nazilli Belediyesi ekipleri, şehir genelinde bulunan 10 ayrı noktada budama, ilaçlama, ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın talimatıyla harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Devlet Karayolu üzeri Bamboo AVM’den İsabeyli istikametine kadar olan alan, Zafer Mahallesi 1706 Sokak, Yeni Sanayi Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi, Cumhuriyet Mahallesi 173 Sokak, Turan Mahallesi 173 ve 356/1 Sokak, Yeşilyurt Mahallesi 1106 Sokak, Yeşil Mahalle 644 ve 739 sokak ile Hürriyet Caddesi Dörtyol mevkiinde budama, ilaçlama, ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özcan, “Öncelikle hafta sonu da dahil olmak üzere durmadan çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yapmış oldukları işlerle örnek bir çalışmaya imza attılar. Şehrimizin pek çok noktasında hem büyüyen otlar nedeniyle oluşan görüntü kirliliği ortadan kaldırılırken hem de çiçek dikimi gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra yine ekiplerimiz tarafından kenar bordür taşları boyanarak daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanmış oldu. Bu çalışmaları hazırladığımız program çerçevesinde en kısa zamanda diğer mahallelerimizde de yapacağız” dedi.

 

Nazilli Belediyesi olarak 2020 yılında yakaladıkları başarıyı artırarak sürdürme gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Özcan, “Vatandaşlarımıza hizmet etmek, şehrimizdeki eksiklik ve aksaklıkları gidermek için göreve geldiğimiz günden bu yana günde 18 saat çalışıyoruz. Verdiğimiz emeklerin meyvesini almaya başladık. İnşallah bundan sonraki süreçte daha iyi işlerle memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Belediye, Başkanı, Özcan,, Nazilli'yi, köşe, bucak, temizliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı