Başkan Özcan, asırlık çınarları unutmadı
Haber
03 Ekim 2020 - Cumartesi 08:29 Bu haber 4423 kez okundu
 
Başkan Özcan, asırlık çınarları unutmadı
GÜNDEM Haberi
Başkan Özcan, asırlık çınarları unutmadı

Başkan Özcan, asırlık çınarları unutmadı

 

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla asırlık çınarları, 100 yaşındaki Nazlı Balli ve Zarife Çetin ile 84 yaşındaki Muharrem Çevik ve eşini evlerinde ziyaret etti.

İlk olarak Yıldıztepe Mahallesi’nde ikamet eden 1920 doğumlu Nazlı Balli’ye sürpriz yapan Başkan Özcan, “Allah’ım sizlere sağlık sıhhat versin. Her biriniz bizim için çok kıymetlisiniz. Bugün burada sizlerle bir arada olmak bizim için büyük mutluluk” diyerek çiçek takdiminde bulundu.

Daha sonra Kurtuluş Mahallesi’nde yaşayan 100 yaşındaki Zarife Çetin’i ve Şirinevler Mahallesi’nde yaşayan 84 yaşındaki Muharrem Çevik ve eşini evlerinde ziyaret eden Özcan, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde şehrimizdeki asırlık çınarlarımızı ziyaret ettik. Bir asırdır tarihe tanıklık eden yaşlılarımıza kırk yıl hatrı olsun diye kahve ve nazarlık hediye ettik. Uzun yaşam şehri Nazillimizde 100 yaşını aşmış, sağlıklı ve hala neşesi yerinde olan yaşlılarımızı görmek bizim için mutluluk kaynağı” dedi ve çiçeklerini takdim etti.

Kaynak: Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Başkan, Özcan,, asırlık, çınarları, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı