Aydın'ın kalbinden ÖZLEM'i silemezsiniz efendi!!!
Haber
10 Mayıs 2022 - Salı 20:20 Bu haber 10376 kez okundu
 
Aydın'ın kalbinden ÖZLEM'i silemezsiniz efendi!!!
SİYASET Haberi
Aydın'ın kalbinden ÖZLEM'i silemezsiniz efendi!!!

Alptekin: "Aydın’ın kalbinden ÖZLEM’i silemezsiniz efendi!!!"

 

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, iktidar partisi AKP’nin Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın, Aydın ve ilçelerinde kurak topraklara hayat, susuz köylere cansuyu, ata tohumlarıyla bereket, devasa hizmetlerle mucize olan, yerelde iktidar CHP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu iki dönemdir gerçekdışı eleştirdiğini, hala daha asılsız eleştirilerine devam ettiğini belirterek sert ifadeler kullandığı bir açıklama yaptı.

 

Açıklamasını, bu haksız eleştirilere sandıkta cevaplarını veren Aydın Halkına seslenerek yapan Başkan Alptekin şunları söyledi.

 

 “Tükenmişliği izliyoruz”

 

Değerli Aydınlılar;

 

Birilerini yine 2 dönem üst üste kaybetmenin acısı sarmış.

 

Şekeri yükselenler gibi bunun da ara ara kuyruk acısı tutuyor. Zamlar milletin belini büktükçe; emeklimiz, memurumuz, işçimiz bunların zamlarıyla inim inim inledikçe bu ne yapacağını şaşırıyor. Kıskançlık da üstüne ilave olunca işte sonuç bu.

 

“Özlem Başkanın hizmetleri ağrınıza mı gidiyor?”

 

Beyefendi tekstili de kıskanıyor şimdi. Mustafa Bey, sizin kafanıza kalsaydı, Aydın Tekstil’de üst üste rezidanslar dikilmişti değil mi? Bütün kıskançlığınız, bütün hasetiniz bundan. Park olması, vatandaşın kullanması ağrınıza gidiyor değil mi?

 

Size kalsa o meşhur Euro/Dolar garantinizle verirdiniz birilerine, parasını da şakır şakır bu millete ödetirdiniz. Ama bakın şimdi Aydın tarihinin en büyük yaşam alanı oluşturuldu oraya.  1 aya da halkın hizmetine sunuluyor.

 

“Davetime icabet edersen emin ol hasetinden parmaklarını ısıracaksın”

 

Şimdi ben sana bir davet yapmak istiyorum, bir daha ki ay tak partililerini koluna gel tekstile, ben sana gezdireyim orayı. Kıskançlıktan parmaklarını bile ısırsan kimseye söylemeyeceğim söz sana.

Kaynak: () - Yasemin BALIKÇI Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Aydın'ın, kalbinden, ÖZLEM'i, silemezsiniz, efendi!!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı